Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

CANKURTARAN İŞ İLANI – ANTALYA / MANAVGAT – 01.10.2020

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : NASHİRA RESORT HOTEL&AQUA-SPA
Pozisyon : CANKURTARAN
İl : ANTALYA
İlçe : MANAVGAT
İlan Tarihi : 01.10.2020
Açıklama : MANAVGAT / TİTREYENGÖL’de bulunan NASHİRA RESORT HOTEL&AQUA-SPA otelimizde görev alacak bay/bayan TECRÜBELİ “CANKURTARAN” aranmaktadır. ‘’İş tanımı detayı görüşme esnasında tebliğ edilecek’ Müracaat edecek adaylar resimli özgeçmişlerini ik@nashirahotels.com ve kalite@nashirahotels.com e-mail adreslerine göndermeleri gerekmektedir. Telefon kanalıyla yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Gsm : 2427569050
Telefon : 2427569050
E-Posta : ikm@nashirahotels.com

ANTALYA / MANAVGAT iş ilanını sizler için listeliyoruz.NASHİRA RESORT HOTEL&AQUA-SPA iş ilanına ait olan bu yazı CANKURTARAN iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .CANKURTARAN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #manavgatisilani, #cankurtaranişilani, #cankurtaranişilani, #manavgatelemanilanı, #cankurtaranelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.