Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

DAHİLİYE UZMANI İŞ İLANI – 17.11.2020 – ANTALYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

antalya iş ilanıÖzel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi eleman ilanı DAHİLİYE UZMANI ilanı Buradaki .DAHİLİYE UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Pozisyon : DAHİLİYE UZMANI

Şehir : ANTALYA

Açıklama : Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde görevlendirilmek üzere; *Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, * Dahiliye alanında uzmanlığa sahip, * Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, * Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Hasta memnuniyeti odaklı, * Hasta iletişimi kuvvetli, “Tam zamanlı / Part Time “Dahiliye Uzmanı ” aranmaktadır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iş ilanına ait olan bu yazı DAHİLİYE UZMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .DAHİLİYE UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.