Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

ECZACI İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANTALYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

antalya iş ilanıAntalya Yaşam Hastaneleri Özel sağlık Hizmetleri A.Ş. eleman ilanı ECZACI ilanı Buradaki .ECZACI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Antalya Yaşam Hastaneleri Özel sağlık Hizmetleri A.Ş.

Pozisyon : ECZACI

Şehir : ANTALYA

Açıklama : Antalya Yaşam Hastaneler Grubu’muzun Alanya şubesinde görevlendirilmek üzere, “Eczacı” arıyoruz. * Eczacılık Fakültesi mezunu,* Tercihen Hastane Eczanesi deneyimi olan,* Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,* Analitik düşünen, * İletişimi kuvvetli, ‘ Eczacı’ arıyoruz.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Antalya Yaşam Hastaneleri Özel sağlık Hizmetleri A.Ş. iş ilanına ait olan bu yazı ECZACI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ECZACI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.