Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

ELEKTRİKÇİ İŞ İLANI – ANTALYA / ALANYA – 01.10.2020

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : HOLİDAY PARK RESORT OTEL
Pozisyon : ELEKTRİKÇİ
İl : ANTALYA
İlçe : ALANYA
İlan Tarihi : 01.10.2020
Açıklama : Alanya Okurcalar Alara Turizm merkezinde bulunan 5 Yıldızlı HOLIDAY PARK RESORT Otel’imizde görev yapmak üzere Elektrikçi aramaktayız. * Benzer pozisyonda 5* otellerde en az 2 yıl deneyimli, * Mesleki Yeterlik Belgesi Olan * Hijyene ve kişisel bakıma önem veren, * Takim çalışmasına uyumlu, * Manavgat –Konaklı -Avsallar veya Okurcalar’da ikamet eden, edebilecek veya lojmanda kalabilecek adayların belirtilen mail adresine resimli Cv’lerini göndermeleri rica olunur. * Lojmanımız mevcuttur.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : ik@holidaypark.com.tr

ANTALYA / ALANYA iş ilanını sizler için listeliyoruz.HOLİDAY PARK RESORT OTEL iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #alanyaisilani, #elektri̇kçi̇işilani, #elektri̇kçi̇işilani, #alanyaelemanilanı, #elektri̇kçi̇elemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.