Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

İÇ MİMAR – GÖRSELLEŞTİRME UZMANI İŞ İLANI – 17.11.2020 – ANTALYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

antalya iş ilanıZenaart Group Tasarım San. Tic . A. Ş. eleman ilanı İÇ MİMAR – GÖRSELLEŞTİRME UZMANI ilanı Buradaki .İÇ MİMAR – GÖRSELLEŞTİRME UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Zenaart Group Tasarım San. Tic . A. Ş.

Pozisyon : İÇ MİMAR – GÖRSELLEŞTİRME UZMANI

Şehir : ANTALYA

Açıklama : İç Mimari -Mimari – Mobilya -Açık Hava Reklam -Kurumsal Reklam Kimlik Özel Aydınlatma Ve Endrüstriyel Tasarım Ürünler Alanlarında Tasarım – Projelendirme – Üretim – Uygulama İş Kollarına Sahip Firmamızın Antalya Perge Bulvarında Bulunan Merkez İşletmemize Autocad – 3DSmax – Vray / Corona Renderer – Photoshop – CorelDraw- Animasyon Programları – Benzeri Üç Boyut Programları ve Program Donanımlarına Sahip Projeli İş Takibi Yapabilen(Ofis Ve Şantiye Ortamında) İç Mimar , Mimar , Görselleştirme Uzmanı Çalışanlar Alınacaktır.Çalışma Saatlerimiz Tam Zamanlıdır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Zenaart Group Tasarım San. Tic . A. Ş. iş ilanına ait olan bu yazı İÇ MİMAR – GÖRSELLEŞTİRME UZMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .İÇ MİMAR – GÖRSELLEŞTİRME UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.