Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (A SINIFI-ÇOK TEHLİKELİ) İŞ İLANI – 17.11.2020 – ANTALYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

antalya iş ilanıMARKKA GENETİK TARIM LTD.ŞTİ. eleman ilanı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (A SINIFI-ÇOK TEHLİKELİ) ilanı Buradaki .İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (A SINIFI-ÇOK TEHLİKELİ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : MARKKA GENETİK TARIM LTD.ŞTİ.

Pozisyon : İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (A SINIFI-ÇOK TEHLİKELİ)

Şehir : ANTALYA

Açıklama : Fabrikamız bünyesinde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere sertifikalı “İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (A Sınıfı-Çok Tehlikeli Sınıf) ” istihdam edilecektir.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.MARKKA GENETİK TARIM LTD.ŞTİ. iş ilanına ait olan bu yazı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (A SINIFI-ÇOK TEHLİKELİ) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (A SINIFI-ÇOK TEHLİKELİ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.