Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

MUHASEBE ELEMANI İŞ İLANI – ANTALYA / ALANYA – 01.10.2020

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : BLUE WAVE OTEL
Pozisyon : MUHASEBE ELEMANI
İl : ANTALYA
İlçe : ALANYA
İlan Tarihi : 01.10.2020
Açıklama : Tercihen muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli Ön Muhasebe elemanı ihtiyacımız vardır. ETS programını ve MS Office programını kullanmış , E-fatura ve E-arşiv fatura düzenleme bilgisine sahip , Stok fatura giriş ve çıkışı yapabilecek , SGK ve personel işe giriş – çıkış bilgisi olan , Personel Özlük dosyası oluşturabilecek , Otel muhasebesi konusunda deneyimli İş disiplinine sahip ve yoğun çalışma temposuna ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Alanyada ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz . Otelimiz sezonluktur. ancak muhasebe elemanı 12 ay çalışacaktır. İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini muhasebe@bluewavesuitehotel.com e-posta adresine göndermeleri rica olunur.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : umit@bluewavesuitehotel.com

ANTALYA / ALANYA iş ilanını sizler için listeliyoruz.BLUE WAVE OTEL iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #alanyaisilani, #muhasebe elemaniişilani, #muhasebe elemaniişilani, #alanyaelemanilanı, #muhasebe elemanielemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.