Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

MUHASEBE MESLEK ELEMANI İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANTALYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

antalya iş ilanıSMMM MELİH TATAR eleman ilanı MUHASEBE MESLEK ELEMANI ilanı Buradaki .MUHASEBE MESLEK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : SMMM MELİH TATAR

Pozisyon : MUHASEBE MESLEK ELEMANI

Şehir : ANTALYA

Açıklama : ALANYA çevreyolu üzerinde bulunan muhasebe ofisimizde çalışmak üzere RESMİ MUHASEBE ve personel takip işlerinde en az 3 yıl tecrübeli, luca muhasebe yazılımına hakim çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Çalışma saatlerimiz haftaiçi 08:30-18:00, cumartesi 11:00-15:30 arasında olup pazar günleri, resmi-dini tatillerde çalışma olmamaktadır.

Uzun süreli çalışmayı düşünen kişiler tercih edilecek olup, kısa süreli ya da geçici iş arayan arkadaşların ilanımıza başvurmamaları önemle rica olunur.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.SMMM MELİH TATAR iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE MESLEK ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE MESLEK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.