Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

ŞOFÖR İŞ İLANI – ANTALYA / MANAVGAT – 19.11.2020

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : SADE EDT GIDA YATIRIMLARI A.Ş
Pozisyon : ŞOFÖR
İl : ANTALYA
İlçe : MANAVGAT
İlan Tarihi : 19.11.2020
Açıklama : İş Tanımı ; Gıda ve temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere şoför personeli arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler ; Sektörde en az 3 yıl deneyimli, E sınıfı ehliyetli ve aktif olarak kamyon kullanabilen, SRC 4 ve SRC 5 belgeleri olan , Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren, Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Dış görünüşe ve kişisel temizliğine özen gösteren, Planlı ve organize, dikkatli, hızlı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın. Başvurular pandemi nedeniyle telefon ve mail yoluyla sağlanacaktır. Ön uygunluk sağlandığı takdirde yüzyüze görüşme yapılacaktır.

Gsm : 2427430107
Telefon : 5468629690
E-Posta : info@sadegidaedt.com

ANTALYA / MANAVGAT iş ilanını sizler için listeliyoruz.SADE EDT GIDA YATIRIMLARI A.Ş iş ilanına ait olan bu yazı ŞOFÖR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ŞOFÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #manavgatisilani, #şoförişilani, #şoförişilani, #manavgatelemanilanı, #şoförelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.