Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

TEKNİK MÜDÜR İŞ İLANI – ANTALYA / KEMER – 18.11.2020

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : AMBASSADOR OTEL
Pozisyon : TEKNİK MÜDÜR
İl : ANTALYA
İlçe : KEMER
İlan Tarihi : 18.11.2020
Açıklama : * İlgili alanda en az 5 yıl tecrübe sahibi, * İş takibi yüksek, * Vizyonu geniş, * Yenilikçi ve insan ilişkileri kuvvetli, * Takım çalışmasına yatkın ve sosyal ilişkileri güçlü, çalışma azmi olan, deneyimli *Yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, * Etkin ve alanının yöneticilik özelliklerine sahip, *Uzun süreli çalışmayı düşünüp, hedefleri olan * İdealist,disiplinli,hedefler koymasını bilen,takibini yapan,sonuç odaklı * Tercihen Robur ısıtma soğutma sistemi hakkında bilgisi olan Başvurularınızı ik@ambassadorhotels.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : 18.11.2020

ANTALYA / KEMER iş ilanını sizler için listeliyoruz.AMBASSADOR OTEL iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK MÜDÜR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK MÜDÜR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kemerisilani, #tekni̇k müdürişilani, #tekni̇k müdürişilani, #kemerelemanilanı, #tekni̇k müdürelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.