Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

TEKNİK ŞEF İŞ İLANI – ANTALYA / KEMER – 18.11.2020

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : AMBASSADOR OTEL
Pozisyon : TEKNİK ŞEF
İl : ANTALYA
İlçe : KEMER
İlan Tarihi : 18.11.2020
Açıklama : * Isıtma Soğutma konularında tecrübeli * Elektrik tesisat arıza, bakım, kontrol, onarım konularında tecrübeli * Havuz bakım ve temizliği konusunda tecrübeli * Su ve gider tesisatları arıza bakım ve onarım konularında tecrübeli * Tercihen Robur Isıtma soğutma sistemi hakkında bilgisi olan. * Bu pozisyonda en az 4 yıl deneyimli * Takım Çalışmasına yatkın ve sosyal ilişkileri güçlü,çalışma azmi olan,disiplinli takım arkadaşı aramaktayız. Başvurularınızı ik@ambassadorhotels.com adresine göndermenizi rica ederiz. *Lojman mevcuttur.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : 18.11.2020

ANTALYA / KEMER iş ilanını sizler için listeliyoruz.AMBASSADOR OTEL iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK ŞEF iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK ŞEF iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kemerisilani, #tekni̇k şefişilani, #tekni̇k şefişilani, #kemerelemanilanı, #tekni̇k şefelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.