Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

VASIFSIZ ELEMAN (BEDEN İŞÇİSİ) İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANTALYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

antalya iş ilanıADVENT KİMYA TARIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. eleman ilanı VASIFSIZ ELEMAN (BEDEN İŞÇİSİ) ilanı Buradaki .VASIFSIZ ELEMAN (BEDEN İŞÇİSİ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : ADVENT KİMYA TARIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pozisyon : VASIFSIZ ELEMAN (BEDEN İŞÇİSİ)

Şehir : ANTALYA

Açıklama : A.O.S.B. 1.KISIMDA FAALİYET GÖSTEREN FABRİKAMIZA SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN VE ADLİ SİCİL KAYDI TEMİZ VASIFSIZ BEDEN İŞÇİLERİ ALINACAKTIR. DÖŞEMEALTI İLÇESİNDEN VE ANTALYADAN(ÖZEL ARACI OLANLAR) TERCİH SEBEBİDİR.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ADVENT KİMYA TARIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. iş ilanına ait olan bu yazı VASIFSIZ ELEMAN (BEDEN İŞÇİSİ) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .VASIFSIZ ELEMAN (BEDEN İŞÇİSİ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.