Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

AKTARDA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN İŞ İLANI – 17.11.2020 – KOCAELİ İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

kocaeli̇ iş ilanıİkram Malatya Pazarı -Mehmet Yıldız eleman ilanı AKTARDA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN ilanı Buradaki .AKTARDA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : İkram Malatya Pazarı -Mehmet Yıldız

Pozisyon : AKTARDA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN

Şehir : KOCAELİ

Açıklama : Malatya Pazarı Aktar Kuruyemiş İşyerimizde Çalışacak;Aktar Konusunda DeneyimliYoğun İş Temposuna Dayanaklı,Hızlı Pratik Temizlik Ve Hijyen Konusunda Son Derece Dikkat EdenBayan Personel Alınacaktır.Sabah 9:00-19:00 Ve 11:00-21:00 Saatleri Haftalık Vardiya Değişimi Vardır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

kocaeli̇ iş ilanını sizler için listeliyoruz.İkram Malatya Pazarı -Mehmet Yıldız iş ilanına ait olan bu yazı AKTARDA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .AKTARDA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#kocaeli̇modhotel, #kocaeli̇isilanı, #kocaeli̇işilanı, #kocaeli̇elemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kocaeli̇isilani, #kocaeli̇elemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.