Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

AMELİYATHANE TEKNİKERİ İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıKudret International Hospital eleman ilanı AMELİYATHANE TEKNİKERİ ilanı Buradaki .AMELİYATHANE TEKNİKERİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Kudret International Hospital

Pozisyon : AMELİYATHANE TEKNİKERİ

Şehir : ANKARA

Açıklama : Kudret Internatıonal Hospıtal bünyesinde görevlendirilmek üzere; ekip çalışmasına yatkın, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren “Ameliyathane Teknikeri” aramaktayız. -Hastanın transfer süreçlerine yardımcı olmak,-Sağlık ekibine ameliyat öncesinde, ameliyat esnasında ve ameliyat sonrasında destek olmak,-Ameliyat için gerekli malzemeleri hazırlamak,-Ameliyathanenin genel düzeninden sorumlu olmak.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.Kudret International Hospital iş ilanına ait olan bu yazı AMELİYATHANE TEKNİKERİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .AMELİYATHANE TEKNİKERİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.