Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

BAY GÖZETİM PERSONELİ İŞ İLANI – 17.11.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıCİRİT ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ eleman ilanı BAY GÖZETİM PERSONELİ ilanı Buradaki .BAY GÖZETİM PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : CİRİT ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Pozisyon : BAY GÖZETİM PERSONELİ

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : TUZLADA İÇMELERDE BULUNAN OTEL PROJEMİZDE 8 SAAT 3 VARDİYA ÜZERİNDEN ÇALIŞACAK 22-42 YAŞ ARASI ARAÇ YÖNLENDİRMESİ ,MİSAFİR KARŞILAMASI YAPACAK DİKSİYONU DÜZGÜN TUZLADA VEYA YAKIN ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN BAY GÖZETİM PERSONELİ ALINACAKTIR.2450-AGİ+250+YEMEK (PROJEDEN) YOL PARASI VERİLECEKTİR.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.CİRİT ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ iş ilanına ait olan bu yazı BAY GÖZETİM PERSONELİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BAY GÖZETİM PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.