Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

BAYAN KOMPLECİ VE YEMEK YAPACAK BAYAN TEMİZLİK ELEMANI İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıEspada KuaförGüzellik Merkezi eleman ilanı BAYAN KOMPLECİ VE YEMEK YAPACAK BAYAN TEMİZLİK ELEMANI ilanı Buradaki .BAYAN KOMPLECİ VE YEMEK YAPACAK BAYAN TEMİZLİK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Espada KuaförGüzellik Merkezi

Pozisyon : BAYAN KOMPLECİ VE YEMEK YAPACAK BAYAN TEMİZLİK ELEMANI

Şehir : ANKARA

Açıklama : Ankara Etimesgut’ta Yeni Açılan Güzellik Salonumuza;Manikur, Pedikür, Ağda Yapabilenİşini Seven,Disiplinli Ve Güler YüzlüBayan Kompleci VeYemek Yapacak,Temizlik Ve Çay Servisiyle İlgilenecekBayan Eleman Aranıyor.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.Espada KuaförGüzellik Merkezi iş ilanına ait olan bu yazı BAYAN KOMPLECİ VE YEMEK YAPACAK BAYAN TEMİZLİK ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BAYAN KOMPLECİ VE YEMEK YAPACAK BAYAN TEMİZLİK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.