Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

BEYKOZDA YATILI – REFERANSLI EV YARDIMICISI ARANIYOR İŞ İLANI – 18.11.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıENCİ DANIŞMANLIK eleman ilanı BEYKOZDA YATILI – REFERANSLI EV YARDIMICISI ARANIYOR ilanı Buradaki .BEYKOZDA YATILI – REFERANSLI EV YARDIMICISI ARANIYOR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : ENCİ DANIŞMANLIK

Pozisyon : BEYKOZDA YATILI – REFERANSLI EV YARDIMICISI ARANIYOR

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Beykoz’da villada 3 kişilik aile yanında ev işlerini yapacak, iyi yemek yapabilen daha öncede aile yanlarında çalışmış yatılı çalışacak tecrübeli ve referanslı Türk ev yardımcısı arıyoruz.

4500 TL maaş

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.ENCİ DANIŞMANLIK iş ilanına ait olan bu yazı BEYKOZDA YATILI – REFERANSLI EV YARDIMICISI ARANIYOR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BEYKOZDA YATILI – REFERANSLI EV YARDIMICISI ARANIYOR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.