Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

BURSA MUDANYADA YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ İŞ İLANI – 30.09.2020 – BURSA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

bursa iş ilanıENCİ DANIŞMANLIK eleman ilanı BURSA MUDANYADA YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ilanı Buradaki .BURSA MUDANYADA YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : ENCİ DANIŞMANLIK

Pozisyon : BURSA MUDANYADA YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ

Şehir : BURSA

Açıklama : Bursa Mudanya’da oğluyla beraber yaşayan 86 yaşındaki altı bezlenen amcanın bakımını yapacak bezini bağlayacak , ilaçlarını düzenli takip edecek, ev işlerini yemeğini yapacak yatılı çalışacak tecrübeli bayan hasta bakıcısı arıyoruz.

Maaş: 3500 Tl

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

bursa iş ilanını sizler için listeliyoruz.ENCİ DANIŞMANLIK iş ilanına ait olan bu yazı BURSA MUDANYADA YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BURSA MUDANYADA YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#bursamodhotel, #bursaisilanı, #bursaişilanı, #bursaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #bursaisilani, #bursaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.