Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

ÇAY, KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAYAN PERSONEL İŞ İLANI – 30.09.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıDizayn Tente Branda eleman ilanı ÇAY, KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAYAN PERSONEL ilanı Buradaki .ÇAY, KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAYAN PERSONEL iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Dizayn Tente Branda

Pozisyon : ÇAY, KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAYAN PERSONEL

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Küçükçekmece’de Bulunan Firmamıza;Çay Kahve Servisi Yapacak,Ofis Temizlik Düzenini Sağlayacak,20-30 Yaş Arası,Küçükçekmece Ve Sefaköy Civarında İkamet Eden,Bayan Çalışma Arkadaşı AranmaktadırNot: Belirtilen Yaş Sınırının Üstü Aramasın.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.Dizayn Tente Branda iş ilanına ait olan bu yazı ÇAY, KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAYAN PERSONEL iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÇAY, KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAYAN PERSONEL iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.