Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

CNC FREZE OPERATÖRÜ İŞ İLANI – 17.11.2020 – KOCAELİ İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

kocaeli̇ iş ilanıUTS ÜNİVERSAL TAKIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. eleman ilanı CNC FREZE OPERATÖRÜ ilanı Buradaki .CNC FREZE OPERATÖRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : UTS ÜNİVERSAL TAKIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Pozisyon : CNC FREZE OPERATÖRÜ

Şehir : KOCAELİ

Açıklama : Talaşlı İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde “ CNC Freze Operatörü “ olarak yer almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip arkadaşlar arıyoruz. -Endüstri Meslek Lisesi / Teknik Lise Mezunu-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek-Teknik resim okuyabilen-Ölçüm aletlerini kullanabilen-Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış-Gebze ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, (Gebze tercih sebebidir.)

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

kocaeli̇ iş ilanını sizler için listeliyoruz.UTS ÜNİVERSAL TAKIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. iş ilanına ait olan bu yazı CNC FREZE OPERATÖRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .CNC FREZE OPERATÖRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#kocaeli̇modhotel, #kocaeli̇isilanı, #kocaeli̇işilanı, #kocaeli̇elemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kocaeli̇isilani, #kocaeli̇elemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.