Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI İŞ İLANI – 09.11.2020 – MALATYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

malatya iş ilanıDenta Nora eleman ilanı DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ilanı Buradaki .DİŞ HEKİMİ ASİSTANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Denta Nora

Pozisyon : DİŞ HEKİMİ ASİSTANI

Şehir : MALATYA

Açıklama : Polikliniğimize 18-25 yaşları arasında tam zamanlı çalışacak, uzun dönem çalışmayı planlayan diş hekimi asistanı alınacaktır. Alınacak personelin hasta takibi yapabilecek, klinik düzenini sağlayabilecek, ekip çalışmasına uyumlu, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri iyi olması gerekmektedir.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

malatya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Denta Nora iş ilanına ait olan bu yazı DİŞ HEKİMİ ASİSTANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .DİŞ HEKİMİ ASİSTANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#malatyamodhotel, #malatyaisilanı, #malatyaişilanı, #malatyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #malatyaisilani, #malatyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.