Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

DOĞALGAZ TEKNİSYENİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – MANİSA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

mani̇sa iş ilanıElit Mühendislik eleman ilanı DOĞALGAZ TEKNİSYENİ ilanı Buradaki .DOĞALGAZ TEKNİSYENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Elit Mühendislik

Pozisyon : DOĞALGAZ TEKNİSYENİ

Şehir : MANİSA

Açıklama : Temelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir.
2011 Yılında Şubeleşerek Büyüme Hedeflerini Gerçekleştiren Firmamız, Büyük Projelere İmzasını Atmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır. Bizimle Beraber Gelişecek, Şirketimizi Daima Bir Adım İleriye Taşımayı Hedefleyecek, Proje Departmanımıza Doğalgaz Teknisyeni Arayışımız Bulunmaktadır.

İşin Tanımı / Aranan Özellikler
Doğalgaz Tesisatı Kontrollerini Yapacak,
İş Başlatma ve İş Teslimi Alacak,
Kamyonet Kullanabilen
Takım Çalışmasına Uygun,
Tercihen Doğa

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

mani̇sa iş ilanını sizler için listeliyoruz.Elit Mühendislik iş ilanına ait olan bu yazı DOĞALGAZ TEKNİSYENİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .DOĞALGAZ TEKNİSYENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#mani̇samodhotel, #mani̇saisilanı, #mani̇saişilanı, #mani̇saelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #mani̇saisilani, #mani̇saelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.