Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

EĞİTİM DANIŞMANI / KEÇİÖREN KURS İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıKÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI eleman ilanı EĞİTİM DANIŞMANI / KEÇİÖREN KURS ilanı Buradaki .EĞİTİM DANIŞMANI / KEÇİÖREN KURS iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI

Pozisyon : EĞİTİM DANIŞMANI / KEÇİÖREN KURS

Şehir : ANKARA

Açıklama : Kültür Eğitim Kurumları Keçiören Kursumuz da görevlendirilmek üzere, Eğitim Danışmanı alımı yapılacaktır. Eğitim Danışmanlarımız; görevli bulundukları kurslarımızın tüm kayıt süreçlerinde aktif rol alarak, öğrenci, veli ve kurs yönetimi arasında sağlıklı iletişimin devamlılığı için çalışırlar. Meslek Yüksekokulu veya Üniversitelerin Eğitim Fakültesinden mezun,Prezantabl,Diksiyonu düzgün,İkna kabiliyeti yüksek,Telefonda iletişim kurabilecek,MS Office (word, excell) programlarına hakim, Ticari işletme bilgisine sahip,Halkla İlişkiler ve Satış tecrübesi olan,Cumartesi – Pazar günleri mesai yapabilecek,Erkek Adaylar için Askerliğini Yapmış.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI iş ilanına ait olan bu yazı EĞİTİM DANIŞMANI / KEÇİÖREN KURS iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .EĞİTİM DANIŞMANI / KEÇİÖREN KURS iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.