Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıBALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi eleman ilanı ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ ilanı Buradaki .ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Pozisyon : ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ

Şehir : ANKARA

Açıklama : ANKARA-Kazan ilçesinde ÜRETİMİNE 61 yıldır devam eden KÖKLÜ şirketimize ÜRETİM hatlarında bakım olarak görev verilcek USTA ve nitelikli personel alıncaktır..ELEKTRİK ve ELEKTORONİK makinelerdeki arızalara müdahil olcak.kendi birimlerimizde OTOMASYON gerektiren çalışmalarda yardımcı personel olarak çalışcak. EN az 5 yıl deneyimli.Elektrik ve elektronik bakım konusunda tecrübeye sahipANKARADAN servis mevcut. Cumartesiler çalışılmıyor.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.