Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

ELEKTRİK MÜHENDİSİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıGürgen Elektrik Ltd. Şti eleman ilanı ELEKTRİK MÜHENDİSİ ilanı Buradaki .ELEKTRİK MÜHENDİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Gürgen Elektrik Ltd. Şti

Pozisyon : ELEKTRİK MÜHENDİSİ

Şehir : ANKARA

Açıklama : Ankara Mamak (cebeci ankara hast. karşısı) toki 3000 kişilik yurt yapım inşaatında çalıştırılmak üzere; Toki genel şartnamelerine ve elektrik genel şartnamelerini bilen 5-6 yıllık saha ve Elektrik tecrübesi olan,hakediş,metraj ve keşif konusunda sıkıntısı olmayan, iyi derece autocad ve ms office programlarını bilen adayları bekliyoruz.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gürgen Elektrik Ltd. Şti iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİK MÜHENDİSİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİK MÜHENDİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.