Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

HALKLA İLİŞKLER VE TANITIM PERSONELİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıKimya Okyanyus eleman ilanı HALKLA İLİŞKLER VE TANITIM PERSONELİ ilanı Buradaki .HALKLA İLİŞKLER VE TANITIM PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Kimya Okyanyus

Pozisyon : HALKLA İLİŞKLER VE TANITIM PERSONELİ

Şehir : ANKARA

Açıklama :
Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli adaylarile paylaşmanın heyecanını duyar…
Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünlerikonusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.
Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede oto bakım ve genel temizlik ürünlerindetanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmamız2020 ve 2021yılı içerisinde seçilen pilot illerde network, sıcak satış, plasiyer sistem ve konsinye satış sistemini hayata geçirerek pazarlama ağını tüm yurda yayma amacındadır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.Kimya Okyanyus iş ilanına ait olan bu yazı HALKLA İLİŞKLER VE TANITIM PERSONELİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HALKLA İLİŞKLER VE TANITIM PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.