Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

KALFALAR, USTALAR, PROTEZ TIRNAK, İPEK KİRPİKÇİLER İŞ İLANI – 18.11.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıSalon Işıltı eleman ilanı KALFALAR, USTALAR, PROTEZ TIRNAK, İPEK KİRPİKÇİLER ilanı Buradaki .KALFALAR, USTALAR, PROTEZ TIRNAK, İPEK KİRPİKÇİLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Salon Işıltı

Pozisyon : KALFALAR, USTALAR, PROTEZ TIRNAK, İPEK KİRPİKÇİLER

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Kartal’da Bulunan Salonumuzda Çalışmak Üzere;Kartal Ve Civarı Müşteri Portföyü OlanKalfalar, Ustalar,Protez Tırnak, Kalışı Ojeİpek Kirpik, Kaş Kontürü Bilen%50 İle Çalışacak Personeller Alınacaktır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.Salon Işıltı iş ilanına ait olan bu yazı KALFALAR, USTALAR, PROTEZ TIRNAK, İPEK KİRPİKÇİLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KALFALAR, USTALAR, PROTEZ TIRNAK, İPEK KİRPİKÇİLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.