Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

KAPORTA- MEKANİK USTALARI, SERVİS DANIŞMANI VE YEDEK PARÇA E İŞ İLANI – 18.11.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıUzman Avrupa Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti eleman ilanı KAPORTA- MEKANİK USTALARI, SERVİS DANIŞMANI VE YEDEK PARÇA E ilanı Buradaki .KAPORTA- MEKANİK USTALARI, SERVİS DANIŞMANI VE YEDEK PARÇA E iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Uzman Avrupa Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti

Pozisyon : KAPORTA- MEKANİK USTALARI, SERVİS DANIŞMANI VE YEDEK PARÇA E

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Yenibosna’da Bulunan Bosch Car Oto Servisimize;Kaporta Ustası,Mekanik Ustaları,Servis Danışmanı VeYedek Parça Elemanı Aranmaktadır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.Uzman Avrupa Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti iş ilanına ait olan bu yazı KAPORTA- MEKANİK USTALARI, SERVİS DANIŞMANI VE YEDEK PARÇA E iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KAPORTA- MEKANİK USTALARI, SERVİS DANIŞMANI VE YEDEK PARÇA E iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.