Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

KAYNAK USTASI İŞ İLANI – 30.09.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıASMAŞ AĞIR SANAYİ MAKİNALARI A.Ş. eleman ilanı KAYNAK USTASI ilanı Buradaki .KAYNAK USTASI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : ASMAŞ AĞIR SANAYİ MAKİNALARI A.Ş.

Pozisyon : KAYNAK USTASI

Şehir : İZMİR

Açıklama :

Yapılacak olan iş : İmalatı bitmiş olan çelik parçaların kaynaklı birleştirmesinin kalite standartlarına uygun şekilde yapılması.

İstenilen Özellikler : Askerliğini yapmış , daha önce makine imalatı veya çelik konstrüksiyon imalatlarında kaynakçı olarak çalışmış ve bu sektörlerde en az 5 yıl deneyimli , iş ahlakı ve disiplini yüksek , kurumsal bir firmanın iş düzeni ve kurallarına uyum sağlayabilecek , gaz altı kaynağına hakim ve UT,PT,VT ve MT gibi tahribatsız kaynak muayenesi testlerini geçebilecek ; argon kaynağı , elektrot kaynağı veya toz altı kaynaklarından en az birini bilen kaynak ustası olması gerekmektedir.

Not : İş başvurusuna gelecek olan kişiler kaynak testine tabii tutula

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.ASMAŞ AĞIR SANAYİ MAKİNALARI A.Ş. iş ilanına ait olan bu yazı KAYNAK USTASI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KAYNAK USTASI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.