Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

MAKİNE MÜHENDİSİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – MANİSA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

mani̇sa iş ilanıElit Mühendislik eleman ilanı MAKİNE MÜHENDİSİ ilanı Buradaki .MAKİNE MÜHENDİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Elit Mühendislik

Pozisyon : MAKİNE MÜHENDİSİ

Şehir : MANİSA

Açıklama : Temelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir.
2011 Yılında Şubeleşerek Büyüme Hedeflerini Gerçekleştiren Firmamız, Büyük Projelere İmzasını Atmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır. Bizimle Beraber Gelişecek, Şirketimizi Daima Bir Adım İleriye Taşımayı Hedefleyecek,Proje Departmanımıza Makine Mühendisi Arayışımız Bulunmaktadır.

İşin Tanımı / Aranan Özellikler
Doğalgaz Tesisatı Proje Çizimi Yapabilecek,
Gaz Açımı ve Müşteri Takibi Aşamalarının Yürütecek,
Çizim Programlarına Hakim,
Askerlik Görevini Y

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

mani̇sa iş ilanını sizler için listeliyoruz.Elit Mühendislik iş ilanına ait olan bu yazı MAKİNE MÜHENDİSİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MAKİNE MÜHENDİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#mani̇samodhotel, #mani̇saisilanı, #mani̇saişilanı, #mani̇saelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #mani̇saisilani, #mani̇saelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.