Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

MEKANİKÇİ USTA BAŞI İŞ İLANI – 18.11.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıKİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ. eleman ilanı MEKANİKÇİ USTA BAŞI ilanı Buradaki .MEKANİKÇİ USTA BAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ.

Pozisyon : MEKANİKÇİ USTA BAŞI

Şehir : İZMİR

Açıklama : *İZMİR /MENEMEN TÜRKELLİ BELDESİNDE BULUNAN,*İTHALAT İHRACAT YAPAN FİRMAMIZA MEKENİKÇİ USTA BAŞI ARAMAKTAYIZ. *TERCİHEN MESLEK YÜKSEK OKULLARININ VEYA ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİN MEKANİK BAKIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN*FABRİKALARDA BENZER POZİSYONDA ENAZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN,*GÜVENLİ VE SAĞLIKLI BİR İŞ ORTAMI YARATMAK İÇİN ATÖLYENİN VE TÜM EKİPMANLARININ TERTİP,DÜZEN VE TEMİZLİĞİNDEN SORUMLU OLACAK,MEKANİKÇİ USTABAŞI ARANMAKTADIR.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ. iş ilanına ait olan bu yazı MEKANİKÇİ USTA BAŞI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MEKANİKÇİ USTA BAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.