Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

MOTO KURYE – BURSA ÖZLÜCE İŞ İLANI – 17.11.2020 – BURSA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

bursa iş ilanıMcDonald’s eleman ilanı MOTO KURYE – BURSA ÖZLÜCE ilanı Buradaki .MOTO KURYE – BURSA ÖZLÜCE iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : McDonald’s

Pozisyon : MOTO KURYE – BURSA ÖZLÜCE

Şehir : BURSA

Açıklama : ” Değerli sürücüler, McDonald’s çalışma prensiplerine ilişkin hazırlanmış olan video’ yu yukarıda bulunan alandan izleyebilirsiniz. ”A2 / A1 ehliyetine sahip,Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,18 yaşını doldurmuş olan,Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,Her zaman trafik kurallarına dikkat eden,Takım çalışmasına uyumlu,Dinamik ve çalışkan,Müşteri memnuniyetine özen gösteren,Esnek saatlerle çalışabilen,Renkli, canlı, enerjik ve arkadaşca bir ortamda çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

bursa iş ilanını sizler için listeliyoruz.McDonald’s iş ilanına ait olan bu yazı MOTO KURYE – BURSA ÖZLÜCE iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MOTO KURYE – BURSA ÖZLÜCE iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#bursamodhotel, #bursaisilanı, #bursaişilanı, #bursaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #bursaisilani, #bursaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.