Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

MOTO KURYE İŞ İLANI – 30.09.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıYENİKÖY PİLAVCISI eleman ilanı MOTO KURYE ilanı Buradaki .MOTO KURYE iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : YENİKÖY PİLAVCISI

Pozisyon : MOTO KURYE

Şehir : İZMİR

Açıklama : A2 ehliyetli aktif çalışma şartlarına uygun sorumluluk sahibi kuryelik görevini başka yerlerde vakit geçirerek tamamlamaya çalışmayan iş disiplini olan dış görünüşüne ve hijyen şartlarına uygun balçova narlıdere adreslerini bilen yada bulmaya yönelik kabiliyeti olan tercihen balçova narlıdere civarlarında ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.YENİKÖY PİLAVCISI iş ilanına ait olan bu yazı MOTO KURYE iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MOTO KURYE iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.