Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

MOTO KURYELER – ERYAMAN İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıMcDonald’s eleman ilanı MOTO KURYELER – ERYAMAN ilanı Buradaki .MOTO KURYELER – ERYAMAN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : McDonald’s

Pozisyon : MOTO KURYELER – ERYAMAN

Şehir : ANKARA

Açıklama : A2 / A1 ehliyetine sahip,Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,18 yaşını doldurmuş olan,Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,Her zaman trafik kurallarına dikkat eden,Takım çalışmasına uyumlu,Dinamik ve çalışkan,Müşteri memnuniyetine özen gösteren,Esnek saatlerle çalışabilen,Renkli, canlı, enerjik ve arkadaşca bir ortamda çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.McDonald’s iş ilanına ait olan bu yazı MOTO KURYELER – ERYAMAN iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MOTO KURYELER – ERYAMAN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.