Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

MOTORLU KURYE İŞ İLANI – 18.11.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıHappy İnsan Kaynakları eleman ilanı MOTORLU KURYE ilanı Buradaki .MOTORLU KURYE iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Happy İnsan Kaynakları

Pozisyon : MOTORLU KURYE

Şehir : ANKARA

Açıklama : Danışmanlığını yaptığımız e-ticaret ve dağıtım alanında faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için “Motorlu Kurye” ler arıyoruz. A1 veya A2 sınıfı ehliyeti olan,Aktif olarak motor kullanan,Vardiyalı sistemde görev alabilecek,Full Time olarak farklı saat aralıklarında çalışabilecek * Motor-Kask ve diğer tüm ekipmanlar FİRMA tarafından sağlanmaktadır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.Happy İnsan Kaynakları iş ilanına ait olan bu yazı MOTORLU KURYE iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MOTORLU KURYE iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.