Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

MUHASEBE SORUMLUSU İŞ İLANI – 17.11.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıEdunova eleman ilanı MUHASEBE SORUMLUSU ilanı Buradaki .MUHASEBE SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Edunova

Pozisyon : MUHASEBE SORUMLUSU

Şehir : İZMİR

Açıklama : -Muhasebe işlerinin yürütülmesi cari hesapların tutulması,-Bu işlemlerin programına günlük aktarılması için genel muhasebeyle koordinasyonun sağlanması-Müşteri alacak ve borçlularıyla mutabakatlarin yapılması, alış ve satış faturalarının kesilmesi ve kontrolü-Günlük puantajın tutulması-Düzenli olarak günlük rapor gönderilmesi-Temel anlamda muhasebesel tüm işlemlerin yapılması. -En az üniversite mezunu,-Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,-Ofis programlarını kullanabilen ve raporlama yapabilen,-Seyahat engeli olmayan-Yoğun çalışma temposuna alışıkadaylara ihtiyacımız bulunmaktadır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.Edunova iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.