Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE BAYAN ÜRETİM PERSONELİ İŞ İLANI – 17.11.2020 – BURSA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

bursa iş ilanıAltan Almaz Oto.Met.Plas.Ür.Des.Hiz.Ltd. eleman ilanı OTOMOTİV SEKTÖRÜNE BAYAN ÜRETİM PERSONELİ ilanı Buradaki .OTOMOTİV SEKTÖRÜNE BAYAN ÜRETİM PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Altan Almaz Oto.Met.Plas.Ür.Des.Hiz.Ltd.

Pozisyon : OTOMOTİV SEKTÖRÜNE BAYAN ÜRETİM PERSONELİ

Şehir : BURSA

Açıklama : Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Kayapa Sanayide Bulunan,Otomotiv Sektörü Plastik Enjeksiyonda Çalışacak,Tecrübeli Ve Yetiştirmek Üzere,Bayan Elemanlar Alınacaktır.Çalışma Saatleri Ve Servis Güzergahları İçin Arayınız.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

bursa iş ilanını sizler için listeliyoruz.Altan Almaz Oto.Met.Plas.Ür.Des.Hiz.Ltd. iş ilanına ait olan bu yazı OTOMOTİV SEKTÖRÜNE BAYAN ÜRETİM PERSONELİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .OTOMOTİV SEKTÖRÜNE BAYAN ÜRETİM PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#bursamodhotel, #bursaisilanı, #bursaişilanı, #bursaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #bursaisilani, #bursaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.