Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – KOCAELİ İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

kocaeli̇ iş ilanıTURKPOL ÖZEL GÜV.HİZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ eleman ilanı ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ilanı Buradaki .ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : TURKPOL ÖZEL GÜV.HİZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

Pozisyon : ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Şehir : KOCAELİ

Açıklama : İZMİT ATATÜRK MAHALLESİNDE DEVAM EDEN BİR SİTE PROJESİ İÇİN 2(iki) BAYAN 3(erkek) OLMAK ÜZERE 5(BEŞ) GÜVENLİK PERSONELİ İSTİHDAM EDİLECEKTİR. MAAŞ+SGK+HER TÜR YASAL HAKLAR İHBAR VE KIDEM TAZMİNATI VS..SAKLI KALMAK ÜZERE FİZİK VE DİKSİYONU DÜZGÜN GENÇ ARKADAŞLARINA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ .

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

kocaeli̇ iş ilanını sizler için listeliyoruz.TURKPOL ÖZEL GÜV.HİZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ iş ilanına ait olan bu yazı ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#kocaeli̇modhotel, #kocaeli̇isilanı, #kocaeli̇işilanı, #kocaeli̇elemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kocaeli̇isilani, #kocaeli̇elemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.