Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıERN GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ eleman ilanı ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ilanı Buradaki .ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : ERN GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ

Pozisyon : ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Şehir : ANKARA

Açıklama : Yükseltepe de bulunan site projemizde görevlendirilmek üzere Emekli Bay alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personel akşam 21 : 00 saatleri ile 06:00 saatleri arasında görev yapacak olup 6 gün çalışıp 1 gün izin kullanacaktır. Site içerisinde kontrol görevini icra edecektir.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.ERN GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ iş ilanına ait olan bu yazı ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.