Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ İŞ İLANI – 18.11.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıKİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ. eleman ilanı PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ.

Pozisyon : PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ

Şehir : İZMİR

Açıklama : İZMİR MENEMEN TÜRKELLİ BELDESİNDE FAALİYET GÖSTEREN, KİMYA SEKTÖRÜNDE İHRACAT- İTHALAT YAPAN FİRMAMIZA PAZARLAMA MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR. *TÜRKELİ/MENEMEN’E YAKIN OTURAN YA DA ULAŞIM SORUNU OLMAYAN*TOHUM ,İLAÇ VE GÜBRE SEKTÖRÜNDE EN AZ 5 YIL SAHA SATIŞ TECRÜBESİ OLAN,* KİMYEVİ GÜBRE VE ZİRAİ İLAÇ SEKTÖRÜNDE EN AZ 3 YIL YÖNETİCİLİK YAPMIŞ,* MS OFİCE PROGRAMLARINI ETKİN ŞEKİLDE KULLANAN,* EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,* DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN ,* DİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİM YÖNÜ GÜÇLÜ, MOTİVASYONU YÜKSEK,* MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ÇÖZÜM ODAKLI,* B SINIFI EHLİYETİ OLAN,* ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ * FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR!

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ. iş ilanına ait olan bu yazı PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.