Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

PERSONEL SORUMLUSU İŞ İLANI – 17.11.2020 – GAZİANTEP İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

gazi̇antep iş ilanıUmıt Ikı Tekerleklı Araclar Ve Gıda San eleman ilanı PERSONEL SORUMLUSU ilanı Buradaki .PERSONEL SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Umıt Ikı Tekerleklı Araclar Ve Gıda San

Pozisyon : PERSONEL SORUMLUSU

Şehir : GAZİANTEP

Açıklama : FİRMAMIZDA TAM ZAMANLI PERSONEL İŞLERİNİ TAKİP EDECEK. İŞÇİ GİRİŞ ÇIKIŞLARI, ÖZLÜK DOSYALARI, TEŞVİK TAKİPLERİ, İŞKUR İŞLEMLERİ, MAAŞ HESAPLAMALARI, SGK BİLDİRİMLERİ, MUHTASAR BEYANNAME HAZIRLIĞI, KARAKOL BİLDİRİMLERİ PERSONEL PUANTAJ TAKİBİ, VE PERSONEL İŞLERİ İLE İLGİLİ YAZIŞMALAR EVRAK TAKİPLERİNI YAPACAK, İŞ GÜVENLİĞİ KONUSUNDA İŞ GÜVENLİKÇİ İLE BİRLİKTE HAREKET EDECEK BU İŞTE EN AZ 5 YILLIK TECRÜBESİ OLAN, MİKRO PROĞRAMINI BİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

gazi̇antep iş ilanını sizler için listeliyoruz.Umıt Ikı Tekerleklı Araclar Ve Gıda San iş ilanına ait olan bu yazı PERSONEL SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .PERSONEL SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#gazi̇antepmodhotel, #gazi̇antepisilanı, #gazi̇antepişilanı, #gazi̇antepelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #gazi̇antepisilani, #gazi̇antepelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.