Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

SAHADA MONTAJ USTA TEKNİKERLERİ TEKNİSYENLERİ İŞ İLANI – 30.09.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıMiobe eleman ilanı SAHADA MONTAJ USTA TEKNİKERLERİ TEKNİSYENLERİ ilanı Buradaki .SAHADA MONTAJ USTA TEKNİKERLERİ TEKNİSYENLERİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Miobe

Pozisyon : SAHADA MONTAJ USTA TEKNİKERLERİ TEKNİSYENLERİ

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Kamera Ve Alarm Güvenlik Sistemlerinde En Az 4 Yıl Tecrübeli,Ehliyetli,34 Yaşını Aşmamış,Meslek Lisesi Elektrik- Elektronik Bölümü Mezunu,Sahada Montaj Usta Teknikerleri Ve Teknisyenleri Alınacaktır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.Miobe iş ilanına ait olan bu yazı SAHADA MONTAJ USTA TEKNİKERLERİ TEKNİSYENLERİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SAHADA MONTAJ USTA TEKNİKERLERİ TEKNİSYENLERİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.