Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

SINIF ÖĞRETMENİ İŞ İLANI – 30.09.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıEGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI GAZİEMİR KAMPÜSÜ eleman ilanı SINIF ÖĞRETMENİ ilanı Buradaki .SINIF ÖĞRETMENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI GAZİEMİR KAMPÜSÜ

Pozisyon : SINIF ÖĞRETMENİ

Şehir : İZMİR

Açıklama : Ege Üniversitesi GV Okulları Gaziemir Kampüsü’nde görevlendirilmek üzere “Sınıf Öğretmeni” aranmaktadır. Üniversitelerin Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölüm mezunu,Alanında pedagojik formasyona sahip,Günümüz çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerine hakim, etkin kullanabilen,İletişime açık, insan ilişkilerinde başarılı,Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi ve üretken,Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi,Askerlikle görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI GAZİEMİR KAMPÜSÜ iş ilanına ait olan bu yazı SINIF ÖĞRETMENİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SINIF ÖĞRETMENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.