Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

ŞÖFÖR İŞ İLANI – 01.10.2020 – İZMİR İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇zmi̇r iş ilanıErpa Vidal Kimya Hijyen Sistemleri eleman ilanı ŞÖFÖR ilanı Buradaki .ŞÖFÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Erpa Vidal Kimya Hijyen Sistemleri

Pozisyon : ŞÖFÖR

Şehir : İZMİR

Açıklama : TEMİZLİK MALZEMELERİ KONUSUNDA TEDARİKÇİ FİRMAMIZDA, MESAİ BİTİMİNE VEYA O GÜNKÜ İŞLERİN YOĞUNLUĞU BİTENE KADAR MALZEMELERİN ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK EDİP, TESLİM ADRESLERİNE GÖTÜRÜP TESLİM EDECEK, ŞİRKETE GELDİKLERİNDE, VAR İSE ERTESİ GÜNKÜ SEVKİYAT PROGRAMINI HAZIRLAYACAK, GEREKTİĞİNDE DEPOCULARIMIZA YARDIM EDECEK.

SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİ OLAN,
ARACINA, MALZEMELERİ GEREKTİĞİ VE UYGUN BİR ŞEKİLDE YERLEŞTİREBİLECEK, BEDENSEL ENGELİ OLMAYAN,
EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,
25-40 yaş arasında askerliğini tamamlamış BAY ŞÖFÖR alınacaktır

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇zmi̇r iş ilanını sizler için listeliyoruz.Erpa Vidal Kimya Hijyen Sistemleri iş ilanına ait olan bu yazı ŞÖFÖR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ŞÖFÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇zmi̇rmodhotel, #i̇zmi̇risilanı, #i̇zmi̇rişilanı, #i̇zmi̇relemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇zmi̇risilani, #i̇zmi̇relemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.