Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ İŞ İLANI – 18.11.2020 – MUĞLA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

muğla iş ilanıBİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. eleman ilanı SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ ilanı Buradaki .SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.

Pozisyon : SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Şehir : MUĞLA

Açıklama : Bilnet Eğitim Hizmetleri A.Ş bünyesindeki Bodrum İlköğretim Okulu’nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pedagojik formasyonu olan,En az 3 yıllık öğretmenlik deneyimine sahip,MS Office programlarına hakim,Akıllı tahta uygulamalarını etkin kullanabilen,Bilimsel ve teknolojik gelişmelere ilgisi olan,İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bodrum’da ikamet eden,Sosyal Bilgiler Öğretmeni alınacaktır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

muğla iş ilanını sizler için listeliyoruz.BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. iş ilanına ait olan bu yazı SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#muğlamodhotel, #muğlaisilanı, #muğlaişilanı, #muğlaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #muğlaisilani, #muğlaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.