Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

STARBUCKS BARİSTA / MARDİN İŞ İLANI – 30.09.2020 – MARDİN İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

mardi̇n iş ilanıShaya Mağazacılık eleman ilanı STARBUCKS BARİSTA / MARDİN ilanı Buradaki .STARBUCKS BARİSTA / MARDİN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Shaya Mağazacılık

Pozisyon : STARBUCKS BARİSTA / MARDİN

Şehir : MARDİN

Açıklama : GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIShaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu’nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur. Shaya Moda-Hazır Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye’de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop, Victoria’s Secret Türkiye’de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.1971 yılında Amerika’da kurulan Starbucks; her mağa En az lise mezunu,Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlayan.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

mardi̇n iş ilanını sizler için listeliyoruz.Shaya Mağazacılık iş ilanına ait olan bu yazı STARBUCKS BARİSTA / MARDİN iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .STARBUCKS BARİSTA / MARDİN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#mardi̇nmodhotel, #mardi̇nisilanı, #mardi̇nişilanı, #mardi̇nelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #mardi̇nisilani, #mardi̇nelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.