Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

TANITIM REKLAM İŞ İLANI – 30.09.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıBAŞKENT GROUPS eleman ilanı TANITIM REKLAM ilanı Buradaki .TANITIM REKLAM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : BAŞKENT GROUPS

Pozisyon : TANITIM REKLAM

Şehir : ANKARA

Açıklama : işimiz reklam tanıtım ve pazarlama.Satış üzerine çalışıyoruz,herhangi bir tecrübe istemiyoruz.Bol bol konuşmayı ve güler yüzlü olmayı gerektiren bir iş.Sizden de istediğimiz bu Eğer düşünürseniz adresimize bekleriz. Üniversiteli ve liseli öğrenci arkadaşlarla kurulu ekiplerimizle reklam tanıtım ve satışı yapılmakta.Saha çalışması olup ev ve işyerlerine yönelik bir çalışma yapıyoruz. Müsait olduğunuzda adresimize gelirseniz hem iş hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olursunuz hem de daha sağlıklı bir iletişim kurmuş oluruz. Eğer aklınıza yatarsa da ekibimize dahil olabilirsiniz.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.BAŞKENT GROUPS iş ilanına ait olan bu yazı TANITIM REKLAM iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TANITIM REKLAM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.