Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

TECRÜBELİ MOBİLYA USTASI İŞ İLANI – 18.11.2020 – İSTANBUL İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

i̇stanbul iş ilanıEdiz Akın Mimarlık Mobilya Dekorasyon eleman ilanı TECRÜBELİ MOBİLYA USTASI ilanı Buradaki .TECRÜBELİ MOBİLYA USTASI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Ediz Akın Mimarlık Mobilya Dekorasyon

Pozisyon : TECRÜBELİ MOBİLYA USTASI

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Üsküdar Ünalan Mahallesinde Bulunan Mimarlık Şirketimize;Mobilya Atölye Kısmında Görevlendirilmek Üzere;45 Yaşını Aşmamış,Üretim, Montaj Tecrübesi OlanAraç Kullanabilen (Ehliyetli )Mobilya Ustası Alınacaktır.Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.Ediz Akın Mimarlık Mobilya Dekorasyon iş ilanına ait olan bu yazı TECRÜBELİ MOBİLYA USTASI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TECRÜBELİ MOBİLYA USTASI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.