Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

TECRÜBELİ WEB YAZILIM UZMANI İŞ İLANI – 17.11.2020 – ADANA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

adana iş ilanıSelebrum Medya Bilişim eleman ilanı TECRÜBELİ WEB YAZILIM UZMANI ilanı Buradaki .TECRÜBELİ WEB YAZILIM UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Selebrum Medya Bilişim

Pozisyon : TECRÜBELİ WEB YAZILIM UZMANI

Şehir : ADANA

Açıklama : Ağırlıklı Olarak ,Asp.Net ve C# Dillerine Hakim; Mssql ve Access Veri Tabanı ile Çalışmış. Tercihen Photoshop ve Coreldraw Bilgisi Olan; Responsive Arayüz Kodlayabilen ; Yazılım Zekası ve Kurgu Zekası Yüksek; Görsel Yeteneği Olan ve Projeleri Hızlıca Hayata Geçirebilen; ADANA’da İkamet Eden, Takım Çalışmasına Yatkın Genç ve Dinamik Yazılımcı Arkadaşlarımızı Selebrum Medya Ailesine Davet Ediyoruz.
Web Tasarım ya da Masaüstü Yazılımlar Konusunda Tecrübeli ve de Geçmişte Bu Tür Çalışmalar Yapmış Olmak Tercih Sebebidir.

İş Açıklaması
Yapılan web sitelerinin, e-ticaret sitelerinin kodlanması, sunucuya aktarılması, müşteri maillerinin ve mail sunucularının düzgün çalışması, müşterilerin teknik is

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

adana iş ilanını sizler için listeliyoruz.Selebrum Medya Bilişim iş ilanına ait olan bu yazı TECRÜBELİ WEB YAZILIM UZMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TECRÜBELİ WEB YAZILIM UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#adanamodhotel, #adanaisilanı, #adanaişilanı, #adanaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #adanaisilani, #adanaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.