Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

TEKNİK SERVİS PERSONELİ İŞ İLANI – 01.10.2020 – ANKARA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

ankara iş ilanıTek Elektronik eleman ilanı TEKNİK SERVİS PERSONELİ ilanı Buradaki .TEKNİK SERVİS PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Tek Elektronik

Pozisyon : TEKNİK SERVİS PERSONELİ

Şehir : ANKARA

Açıklama : Tüketiciye hazır yiyecek ve içecek hizmeti veren gıda sektörü işletmelerine yonelik yazılım otomasyonu üreten şirketimizde teknik servis olarak çalışacak personele ihtiyaç duyulmaktadır.

PC donanım, Microsoft işletim sistemleri ve PC ağları konusunda deneyim ve bilgi aranmaktadır. Kablolama, montaj vb. konulara yatkın olunması gerekmektedir.

Sigara kullanmayan ve B sınıfı ehliyeti olan arkadaşlar tercih edilecektir.

İlk aşamada başvurular elektronik ortamda alınacaktır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

ankara iş ilanını sizler için listeliyoruz.Tek Elektronik iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK SERVİS PERSONELİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK SERVİS PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#ankaramodhotel, #ankaraisilanı, #ankaraişilanı, #ankaraelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #ankaraisilani, #ankaraelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.